Szansa na ciążę i białe upławy

Witam.Miesiaczke mialam od 26-1 stycznia.Wspolzyłam 7,8 styczen.Cykl mam 28-29 jednak w listopadzie mialam 33dni,ale bylam przeziebiona.W niedziele bardzo bolalo mnie podbrzusze i jajnik.Uplawy mialam bardzo niewidoczne a od kilku dni mam w kolorze bardzo bialym i sa geste,choc rowniez sa malo widoczne.Biore bromergon i eltroxin,wyniki sa w normie.Czy jest szansa abym zaszła w ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście szanse na ciąże są. Może to być również infekcja. Proponuję udać się do ginekologa, przed wizytą proponuję także wykonać test ciążowy. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.