Szansa na ciążę mimo miesiączki

Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość, żebym zaszła w ciążę. Kochałam się z narzeczonym 14 dnia cyklu (cykle 31-32-dniowe) - według obliczeń dni płodne. Miesiączka wystąpiła w spodziewanym dniu jednak jest inna niż zwykle. Krwawienia jednak mniej obfite, miesiączka trwała 4 dni, zwykle trwa 6 i jest bardzo obfita. Wiem, że na typowe objawy ciąży mogłoby być za wcześnie, ale mam bardzo silne bóle głowy i często oddaję mocz. Test ciążowy zrobiłam kilka godzin przed dostaniem miesiączki i wyszedł negatywny. Bardzo chcę być już mamusią i dlatego z niecierpliwością czekam odpowiedzi na moje pytanie. Z góry bardzo dziękuję :)

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Bardzo mało prawdopodobne, aby była Pani w ciąży... Przemawia za tym wystąpienie miesiączki i ujemny test ciążowy. Może Pani wykonać jeszcze raz test ciążowy, np. za tydzień, ale najprawdopodobniej będzie miał on wynik negatywny.

Pozdrawiam!