Szansa na ciążę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. 1,5 tygodnia temu odsatwilam tabletki antykoncepcyjne, od razu kochalisy sie bez zabezpeiczenia, wynik testu jak narazie negatywny. Teraz próbowalismy znowu. W ten sam dzień pojawiło się trochę śluuzu, czy moze byc to juz owulacja i jest szansa zajscia w ciąże? tabletki bralam tylko 2 miesiace

Elżbieta Rhone

Witam,
zazwyczaj po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych cykle są nieregularne i minie trochę czasu zanim wszystko wróci do normy. Szansa na ciążę oczywiście jest, kiedy tylko wystąpi owulacja.