Szansa na ciążę przy częstych stosunkach

Witam. Więc tak, cykle mam nieregularne, ale nie mniej niż co 30 dni, więc ciężko określić kiedy mam owulacje, ale od końca poprzedniego okresu(14.09) uprawiałam seks co 2 dzien(od16,18,20,22,24,26,27,29,30,01.10, 05.10 i 06.10) bez żadnego zabezpieczenia i zakończenie za każdym razem we mnie. Od niecałego tyg BARDZO jakby szczypią mnie sutki, są niesamowicie wrażliwe! Bardzo chciałabym mieć dzidziusia i moje pytanie brzmi czy jest prawdopodobne żebym była w ciąży czy nie za bardzo? dziękuję :))
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji jak najbardziej istnieje szansa na ciążę. w celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. w razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje takie prawdopodobieństwo. Nieregularne cykle nie oznaczają iż są one bezowulacyjne. Proponuje wykonać test ciążowy.