Szansa na ciążę przy PCOS i Hashimoto

We wrześniu wyszło że mam PCOS chodź lekarz już wcześniej o tym mnie zapewnił. Mam na dodatek niedoczynność tarczycy ( hashimoto) ostatni okres miałam 21 listopada ub r. Współżyłam od 27 grudnia do stycznia co dziennie. Okresu nie mam do tej pory a objawy ciąży mam. Jest szansa to jestem w ciąży czy powinnam odpuścić ?

Magdalena StusiĹska

Proszę wykonać test ciążowy- będzie Pani mogła powiedzieć więcej. Szansa na zajście w ciążę w Pani przypadku oczywiście istnieje.