Szansa na ciążę przy zrostach i mięśniakach

Witam mam 33 lata rodziłam trzy razy 1 dziecko CC , 2 dziecko miałam szew hervetta , 3 dziecko ciąża bez komplikacji teraz poroniłam 4 ciąże w 22 tygodniu niewydolność szyjki jestem 5 miesięcy po poronieniu byłam u 5 lekarzy i żaden nie chce podjąć się prowadzenia kolejnej ciąży , prawdo podobnie mam zrosty , mięśniaki i przerośniętą macicę . Moje pytanie czy mam szanse na ciąże ?? Nikt nie chce mnie odpowiednio leczyć i nikt nie chce się tego podjąć jestem załamana proszę o odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić czy możliwe jest zajśćie w ciążę oraz jakie ewentualnie istnieją ku temu przeszkody, dlatego jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym specjalistą ginekologiem.