Szansa na drugie spotkanie z chłopakiem

Ok.2tyg temu poznalam chlopaka przez internet.W poniedzialek sie spotkalismy.Padalo,wiec pojechalismy do niego.Zrobil herbate,porozmawialismy.Polozyl sie na lozku,ja usiadlam,a on mnie do siebie przyblizyl,calowalismy sie.Zaczelismy sie dotykac,piescic.Seksu nie bylo.Na konie odprowadzil mnie na przystanek i cmoknal w policzek.Dostalam smsa czy dojechalam?Wczoraj napisalam do niego i wymienilismy kilka sms.Dzisiaj cisza.Co o tym myslec?Bedzie drugie spotkanie?Chcialabym by postawil sprawe jasno.

Dzień dobry!

To, czy chłopak ma ochotę na dalszy kontakt, w jakiej formie i jakie ma wobec niego oczekiwania, zależy od wielu czynników. Stąd odpowiadanie na Pani pytanie byłoby wróżeniem z fusów. Domyślam się, że również Pani może mieć co do tego duże wątpliwości, bo jedynie na podstawie kontaktu internetowego i jednego spotkania, nie wiemy o drugim człowieku wiele, nie znamy się, nie czytamy swoich zachowań tak biegle, jak po dłuższej znajomości. A jakie są Pani oczekiwania?

Pozdrawiam!

Ważną kwestią jest to, czy wszystko, co się wydarzyło, wydarzyło się za Pani zgodą i nie przekroczyło granic. Warto także, żeby się Pani zastanowiła, czego oczekuje od relacji i czy może to osiągnąć w tej relacji i w ogóle zaczynając tak intensywnie relację.
Często także warto postawić sprawę jasno- skonfrontować się i po prostu porozmawiać, jasno wyrażając swoje emocje, uczucia i potrzeby.