Szansa na korektę po plastyce odstających uszu

Zuza 27, Witam Moje uszy były bardzo odstajace, znalazłam klinikę, która zdeklarowała sie wykonać zabieg dosyć szybko, czekałam tylko 2 tygodnie. Cały zabieg odbył sie prawidłowo I bez komplikacji, niestety uszy zbyt przylegajà do głowy wygláda to bardzo brzydko I nienaturalnie. Patrzac na mnie z przodu Przy zwiázanych włosach ma sie wrażenie, że nie mam uszu- wcale... Czy jest jakaś szsnsa na korektę? Chciałabym żeby były widoczne, normalne .

zapraszam
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej