Szansa na ponowne odzyskanie dziewczyny

dzien dobry czytalem wasz artykol o zdradzie bo czuje sie jak wszyscy i najwidoczniej potrzebuje pomocy, dziewczyna mnie zostawila drugi raz pierwszy przezylem ciezko ale zapomnialem o tym bo bylismy pokreceni wtedy. czy jest sens czekac na nia? miesiac baluje z gahem i zdaje sie go kochac. za pierwszym razem wrocila po 2mies..

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Drogi Panie, oczywiście że nie ma sensu czekać. Co innego "jednorazowa zdrada" - ciekawość, błąd młodości itp, a co innego "miesiąc balowania z gachem". Będzie się powtarzać. Ale zabawa w "do trzech razy sztuka" nie ma sensu - będzie bardziej bolało. Po co to Panu?