Szansa na powiększenie obwodu penisa u 23-latka

Witam!Mam 23 lata i takie o to pytanie.Chodzi mi o obwód mojego członka w zwodzie mierzy on sobie 11.5-12 cm zależne jest to od siły podniecenia.Trochę mnie to nurtuje bo wizualnie wygląda że to mało.Z tego powodu również mam kompleks.Kiedyś się intensywnie masturbowałem lecz teraz ograniczam się do minimum.Palę papierosy i marihuanę,ale także ulegam już poprawie i rezygnuję z tego.Czy jest jeszcze szansa że mi ten obwód się chodź trochę powiększy?Proszę o szybką odpowiedź specjalistów.Pozdrawia

Dzień dobry!

Jest to przeciętny i prawidłowy obwód członka zdrowego dorosłego mężczyzny. Pochwa jest elastyczna i dostosowuje się także do rozmiarów mniejszego członka.
Ze względu na Pana wiek i prawdopodobnie zakończony już okres dojrzewania zmiana tego wymiaru nie jest prawdopodobna.
Rezygnacja z papierosów i innych używek może jednak poprawić sprawność erekcyjną, a także zapobiec takim problemom w przyszłości.

Pozdrawiam!