Szansa na wyleczenie impotencji

Mam 58 l. od 10 lat choruje na cukrzyce ,nadcisnienie i astme-najwiekszym problemem jest mija impotencija -rzadne leki niedzialaja . ,czy jest jakas nadzirja zeby to wyleczyc (zona chce odemnie odejsc !!) Pawel

Dzień dobry!

Proszę kontynuować leczenie z prowadzącym lekarzem seksuologiem. Warto poszukiwać takiej grupy i dawki leków, które przyniosą poprawę.
Wobec nieskuteczności leczenia farmakologicznego, możliwe jest także leczenie zaburzeń erekcji np. zabiegowo, o czym również może Pan rozmawiać z lekarzem.

Warto też, aby skorzystali Państwo wspólnie z żoną z konsultacji z psychologiem i rozważyli podjęcie terapii małżeńskiej. Choroba okazała się wyzwalaczem poważnego kryzysu, żona rozważa rozstanie. Ta sytuacja dotyczy nie tylko bezpośrednio kwestii Pana sprawności seksualnej, ale prawdopodobnie także innych obszarów relacji między Państwem, które warto i można naprawić, zupełnie niezależnie od leczenia zaburzeń erekcji.

Pozdrawiam!

Mgr Justyna PiÄtkowska

Szanowny Panie, są możliwości leczenia zaburzeń erekcji wychodzące poza doustną farmakoterapię - jest możliwość stosowania zastrzyków, dostępna w Polsce jet także terapia Renova która zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Urologicznego posiada "rehabilitative properties" w leczeniu naczyniopochodnych zaburzeń erekcji.