Szansa na zajście w ciążę w tym cyklu

witam Od 7 miesięcy staramy się o drugie dziecko jednak cos nie możemy. W 10 dniu cyklu miałam robione usg owulacji, pęcherzyk grafa miał 1,7, w 14 dniu współżyliśmy. W 17 dniu miałam robione usg kontrolne i okazało się ze pęcherzyk nie pękł. czy jest jeszcze szansa ze pęcherzyk pęknie i uwolni zapłodnioną komórkę? czy jest szansa na to ze jeszcze w tym cyklu zajdę w ciążę? czy nie pękanie pęcherzyka może być przez niedrożne jajowody(w przyszłym miesiącu mam mieć robione przeswietlenie jajowody)

Witam,
pękanie pęcherzyka nie ma związku z drożnością jajowodów.
Proszę próbować kilka razy w czasie jednego cyklu, dni płodne trwają zwykle 3-4 dni i wtedy jest szansa na zapłodnienie.