Szansa na znieczulenie ogólne przy czwartej artroskopii

Dobry Wieczór W grudniu mam mieć przeprowadzą czwartą już artroskopie.Jak do tej pory byłam znieczulana ogólnie.Bardzo się boję znieczulenia miejscowego,poza tym jako dziecko miałam punkcję w kręgosłup i pobierany płyn.Czy teraz też mam szanse na znieczulenie ogólne?Czy mam prawo wyboru do metody znieczulenia? Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Anna Legnica

Dodam tylko, że punkcja w dzieciństwie nie jest przeciwwskazaniem do znieczulenia podpajęczynówkowego. Ale podkreślam raz jeszcze- to Pani decyzja. Pozdrawiam i życzę powodzenia.