Szansa na związek a korzystanie z portali randkowych

Witam, Od jakiegoś czasu korzystam z portali randkowych, ale męczy mnie to strasznie, ta ilość osób które się przewijają zainteresowanych generalnie, bo mnie się wydaje, że wcale nie. Mam 40 lat, czuję się i wyglądam trochę młodziej. Czy po na prawdę koszmarnych związkach z przeszłości mam szanse na kogoś na kogo będę mogła liczyć? Iwona

Portale randkowe to sposób na wstępne określenie czy mamy ochotę się z ta osoba spotkać czy nie. To, co najważniejsze dzieje się jednak w kontakcie w relacji, kiedy nie można już się " schować" za ekranem, zdjęciem poprawionym w photoshopie czy ładnym mailem. Otwiera nam to wiele dróg i wiele ścieżek, pozwala poznawać fantastycznych ludzi, których inaczej nie byłoby szans spotkać. Ważne jednak, by traktować to z dużą dozą ostrożności i dystansu. I to niezależnie czy ma się lat 15, 30 czy 40.

Witam,
udany związek zdarza się oczywiście ale pani się boi wejść w ko0lejny. Na portalach randkowych też czasem zdarza się , że spotkamy kogoś, komu można i warto zaufać. Może dobrze byłoby sprawdzić czy ktoś, z kim pani rozmawia jest wart zaufania. Do tego potrzeba czasu i wielu sytuacji, które mogłyby potwierdzić prawdziwość związku oraz jego uczciwość. Zachęcam do odważenia się i spróbowania.
Pozdrawiam

Szanowna Pani,

portale społecznościowe zrzeszają wielu ludzi, których interesują raczej krótkotrwałe relacje. Dlatego też w takim miejscu osoba chcąca nawiązać bardziej stabilną relację, może przeżyć rozczarowanie i zawód.

W internecie ludzie przybierają różna kreacje i pozy, ponieważ nie można tego zweryfikować. Dlatego takie znajomości są powierzchowne.

Oczywiście, że ma Pani szanse na normalną i satysfakcjonującą relację. Radziłabym jednak poszukać swojej sympatii w innych okolicznościach, czyli w takich, w których można się zobaczyć "na żywo".

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk