Szansa rencistki na stałą rentę

Jestem rencistką już 20 lat czy mam szansę dostać stałą rentę?Choruje na cukrzycę insulinozależną z powikłaniami,niedokrwienie serca,udar,całkowita ślepota,wkrótce będę miała orzecznika w domu?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Każda taka decyzja orzecznika ZUS wydawana jest indywidualnie na podstawie pełnej dokumentacji medycznej.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na podstawie przekazanych danych, myślę że tak