Kobieta , 24 lata Witam. Jestem 13miesięcy po cc. Ciąża do 34tyg przebiegała książkowo. Pod koniec pojawiło się nadciśnienie, obrzęki nóg i bialkomocz. W 36tyg ciąża rozwiązana cc. Do tej pory cykle miałam regularne, teraz miesiączka spóźnia mi się 7dni, test mimo to wyszedł negatywny. Czy mimo to mogę być w ciązy ale test jej jeszcze nie wykrył? Czy w drugiej ciąży również może pojawić się nadciśnienie i bialkomocz? Druga ciąża też może zakończyć się cc czy jest szansa na poród SN?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Nadciśnienie – Nadciśnienie może wystąpić samoistnie lub też być wynikiem istniejącej innej choroby. Najczęściej dotyka osób, u których wystąpiła nadwaga oraz tych, których członkowie rodziny cierpią na to schorzenie. Wyróżniamy nadciśnienie tętnicze, nadciśnienie płucne, nadciśnienie wrotne lub też nadciśnienie w przebiegu ciąży, tzw.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: