Szanse na ciążę i stosowanie Duphaston

W 19 dc bylam na usg i do owulacji jeszcze nie doszlo, ale oba jajniki sie "uaktywnily", od tamtego dnia bralam duphaston 2 razy dziennie przez 10 dni. Czy istniej mozliwosc ze zaszlam w ciążę i juz dzis odczuwam jej objawy? Czy to moze skutki po braniu duphastonu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom Beta HCG i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa ginekologa