Szanse na ciążę po dwóch ciążach pozamacicznych

Czy jak miałam dwie ciąże pozamaciczne lewo stroną i prawo stroną mam jakieś szanse na zajście w ciąże?czy moje jajowody są już totalnie zniszczone?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania drożności jajowodów, zależy to także od umiejscowienia ciąż. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.