Szanse na ciążę po podwiązaniu jajowodów i trzech cięciach cesarskich

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE MAM PODWIĄZANE JAJNIKI PO 3 DZIECI TERAZ BYM CHCIAŁA ZAJSC W CIĄŻE JESTEM PO 3 CESARKACH MOJA SIOSTRA MIAŁA 4 I TERAZ JEST W CIAZY CZY JA BYM MOGŁA ZAJŚĆ W CIĄZE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani podwiązane jajowody, to zajście w ciążę możliwe jest tylko dzięki metodzie in vitro. Ponadto, jeśli miała Pani 3 CC, to ryzyko zajścia w kolejną ciążę wiąże się z ryzykiem powikłań. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.