Szanse na ciążę po przeniesieniu spermy palcami do pochwy

Bardzo zalezy mi na dziecku moj chlopak nie potrafi sie zdecydowac . wspolzylismy przez wszystkie dni plodne, wytrysk nastepowal po za pochwa dlatego za pomoca palcow przenosilam sperme do srodka. Moje pytanie brzmi jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?

Magdalena StusiĹska

Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże na pewno nie jest zerowe, jednak jest wielokrotnie niższe niż w przypadku niestosowania stosunku przerywanego.