Szanse na ciążę po stosunkach w dni płodne bez zabezpieczenia

Witam mam pytanie jakie sa szanse na to ze jestem w ciaży skoro ostatnia miesiaczke miałam 19.01.2014 dni płodne od 1.02.do 6.02 i w ciagu tych dni kochałam sie z moim facetem bez zabespieczenia dodam jeszcze ze w styczniu przez wszystkie dni płodne ktore były od 31.12.13 do 6.01.14r kochalismy sie bez zabespieczenia i za kazdym razem partner we mnie konczył. A teraz juz 6 dzień spoznia mi sie miesiaczka bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest stosunkowo duże. Może już Pani wykonać test ciążowy.