Szanse na ciążę po wstrzyknięciu spermy przez strzykawkę

Dzien dobry moja kolezanka bardzo chce miec dzidzisia a jej chlopak nie. Wiec stwierdzila ze sama sabie zrobi inwitro. Po stosunku wziela prezerwatywe chlopaka I strzykawe nabila sperma I wstrzyknela sobie w pochwe. Czy jest mozliwosc ze mogla zajsc w ciaze,?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest duża. Proszę jednak pamiętać iż jest to działanie na granicy prawa/sumienia.