Szanse na ciążę podczas karmienia piersią i braku miesiączki

Jestem mama 7 miesięcznej dziewczynki, do 6 miesiąca karmiłam ja wyłącznie piersią, teraz rozszerzam dietę wyłącznie metoda blw (zrezygnowałam z papek, córka je wyłącznie ręka, wiec nie je duzo), karmie ja piersią około 6 razy dziennie plus kilka razy w nocy. Chcielibysmy z mężem mieć drugie dziecko jak najszybciej. Czy mam szanse na zajscie w ciaze? Od porodu nie dostałam miesiączki.

Małgorzata Panek

Karmienie piersią nie wyklucza zajścia w ciążę.
Aby było to możliwe musi u Pani zachodzić owulacja.
Proszę się udać do swojego ginekologa, on przeprowadzi odpowiednie badania.
Pozdrawiam