Szanse na ciążę przy nieregularnych cyklach i PCOS

Witam. Mam PCOS,wysoki testosteron i nadwage.Mam problem ze zgubieniem wagi mimo ze się staram.Od 2lat Przyjmuję Siofor 2000 wieczorem i od 4miesięcy Inofolic w proszku na uregulowanie cykli. Cykle miesiączkowe ok.47dni. Staramy się o dziecko. Czy możliwe jest że nie mam owulacji tzn.moje jajeczko nie dojrzewa? Jakie mam szanse na zajście w ciąże? Jak mam przy nieregularnych cyklach obliczyć dni płodne? Proszę o pomoc o jakiekolwiek objaśnienie mojego problemu.

Magdalena StusiĹska

Przy nieregularnych cyklach bardzo trudno obliczyć dni płodne- jednak jeżeli ma pani okresy oznacza to że najprawdopodobniej jajeczko dojrzewa- jest więc szansa zajścia w ciążę.