Szanse na donoszenie ciąży po 6 poronieniach

witam. jestemjupo6 poronieniach i obecnie jestem w 17 tyg ciazy. w zeszlym roku przeszlam operacje macicy poniewaz okazalo sie ze mam macice dwurozna. boje sie strasznie kolejnego poronienia obecnie jestem rowniez na heparynie, aspirynie i progesteronie a takze mam zalozony szew na macicy. czy mam jakies szanse na donoszenie ???? dodam ze 3 poronienia mialam po 12 tyg ciazy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej szansa na donoszenie ciąży istnieje. Oczywiście, ze względu na wywiad należy być pod stałą kontrolą lekarza.