Szanse na kwalifikację do drugiego cięcia cesarskiego na podstawie grubości blizny

Witam serdecznie chciałam zapytać poniżej jakiej grubości blizny po cc następuje kwalifikacja do następnego cesarskiego cięcia ? Dodam że jestem w 8 miesiacu ciazy a lekarz ginekolog ocenia grubość blizny na 1-1,5 mm a poród jest przewidywany 14 miesiący po uprzednim cesarskim cięciu. Czy mam szanse zostać zakwalifikowana do kolejnego cesarskiego cięcia?

Elżbieta Rhone

Witam,
zazwyczaj jeśli pacjentka (po cesarskim cięciu) nie wyraża zgody na poród siłami natury to jest rozwiązywana przy pomocy cięcia cesarskiego.