Szanse na macierzyństwo u 42-latki

Mam 42lata od jakiegoś czasu nie ma miesiączki w ubieglym roku moj lekarz stwierdził że to jest spowodowane tym że mam niedoczynność tarczycy endokrynolog stwierdziła że mam hasimoto guz w tym roku lekarz stwierdził że mam menopauze ale ja u siebie nie stwierdzilam żadnych objawow menopauzy jestem zalamana bo bardzo chce zostac matka czy mam jeszcze szanse
42 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
W tym celu powinna się Pani skontaktować z ginekologiem. Tylko na podstawie badania lekarskiego i badań dodatkowych można stwierdzić menopauzę. Obserwowane objawy są dopiero sprawą wtórną.