Szanse na miłość po wygaśnięciu zauroczenia

byłam w związku z chłopakiem ale on był tylko zauroczony i po 5 miesiacach sie skonczyło... powiedział ze juz nie czuje tego co kiedys , a ja strasznie cierpie , czy po pewnym czasie uczucia moga ożyć ? czy jesli jestesmy zauroczeni a pozniej nie pezrodzi sie to w miłość to znaczy ze juz nigdy do tej osoby nic nie poczujemy ? czy mozna sie zakochac/ zauroczyc drugi raz ?

Nie wiem jaki charakter miał Państwa związek, ciężko też ocenić jaka będzie jego dynamika. Ale odpowiadając na Pani ostatnie pytanie - miłość nie jest zasobem, który się w nas wyczerpuje, jest w nas, wzrasta i niezależnie od naszych wcześniejszych doświadczeń i związków zawsze jesteśmy zdolni by pokochać kogoś ponownie, czasami jest to ta sama osoba a czasem ktoś zupełnie inny.
Proszę nie dać się uwięzić przeszłości.