Szanse na poczęcie dziewczynki na podstawie grup krwi

witam, jestem w ciązy i spodziewam się narodzin pierwszego dziecka syna mam pytanie czy w przyszlości planując drugie dziecko jest większe prawdopodobieństwo że będzie to zawsze chlopczyk jeżeli ja mam gr. krwi A minus a mąż B plus czy będzie trudniej o poczęcie dziewczynki ? proszęo odp. z gory dziękuję

Szanse POCZĘCIA są de facto nieco wyższe dla chłopców, ale proporcje chłopcy dziewczynki PRZY URODZENIU są prawie dokładnie pół na pół.