Szanse na pojawienie się zarodka ciąży

Dzisiaj tj 22.12 byłam u lekarza. Podczas badania ginekologicznego było widać macicę jak to lekarz nazwał plamę i pęcherzyk żółtkowy, który też nie jest zbyt duży, tylko nie ma zarodka. Gdy ostatnio byłam na wizycie 4 grudnia nie było nic widać, żadnych zmian wskazujących na ciążę. Beta hcg z 11,12 to ponad 9 tys, licząc od momentu zapłodnienia początek 6 tygodnia, ostatnia miesiączka 4 listopad. Czy nie jest już za późno aby pojawił się jeszcze zarodek, czy nie rozwinie się już? Pomocy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na tak wczesnym etapie ciąży taki widok w USG jest jak najbardziej prawidłowy. Proszę się nie martwić i regularnie odwiedzać ginekologa. Pozdrawiam