Szanse na przeżycie po wylewie

Wylew u mężczyzny lat 72 nie wiem jakiego typu po locie z Polski do Ameryki ma to znaczenie. Można określić szanse na przeżycie lub zmiany w takim wieku

Witam,

Nie ma możliwości aby obiektywnie ocenić szanse pacjenta bez analizy wyników, parametrów życiowych, aktualnego stanu.
Szansa jest zawsze, każdy przypadek jest indywidualny i czasami mimo obiektywnie złego rokowania udaje się przeżyć.

Pozdrawiam.
Joanna Gałczyńska-Adamiak