Szanse na stworzenie szczęśliwego związku po rozstaniu

Właśnie chłopak zostawił mnie po dwóch latach związku. Ciągle pretensje, zazdrość i rozgrzebywanie przeszłości z mojej strony doprowadziło go na skraj wytrzymania. Uznał, że jesli to potrwa jeszcze trochę to taka relacja doszczętnie go zniszczy. Całkowicie się ode mnie odciął, imprezuje, szaleje ze znajomymi których nie lubiłam. Jestem pewna, że dalej bardzo mocno mnie kocha. I wierzę, że możemy stworzyć zdrowy związek. Jaka jest szansa, że gdy opadną emocje on będzie chciał znów spróbować?

Witam,
trudno oceniać szanse ponownego stworzenia związku, ponieważ to zależy od wielu czynników. Jeżeli chciałaby się Pani przyjrzeć przyczynom swoich pretensji i zazdrości (w celu wyeliminowania ich w przyszłości) zachęcam do wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że ma Pani wgląd, co było przyczyną Waszego rozstania, gdyż otrzymała Pani taką informację od byłego Chłopaka.

Sugeruję, żeby skupiła se Pani przede wszystkim na sobie, na swoich potrzebach, a reszta ułoży się..., czego Pani serdecznie życzę.

Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tylko dobrej relacji ze sobą,
Irena Mielnik-Madej