Szanse na urodzenie zdrowego dziecka po urodzeniu dziecka z wodogłowiem i moczowodami olbrzymimi

witam, urodzilam 4 lata temu pierwsze dziecko, niestety z wodoglowiem i moczowodami olbrzymimi :( staram sie teraz o drugie dziecko,tzn bardzo bym chciala je miec, ale jakie sa szane ze urodze zdrowe dziecko? drugi raz nie dam rady pokonac takiej drogi jak w pierwszej ciazy, genetyka zostala wykluczona... po porodzie stwierdzono iz mialam toksoplazmoze, chodz w ciazy nie mialam badan na toxo :/ prosze o odpowiedz najszybciej jak to mozliwe. I o przejszysta :) dziekuje

witam,
jest duża szansa na zdrowe dziecko, tak duża jak u każdej kobiety.
Prosze tym razem dopilnować aby ginekolog podczas ciąży wykonał u Pani wszystkie badania .

pozdrawiam serdecznie!