Szanse na wyleczenie liszaja twardzinowego na żołędzi

Dzien dobry ! Mam liszaj twardzinowy na zoledzi i napletku walcze juz z tym bardzo dlugo. Czy ma Pani doswiadczenie z ta choroba ? Sa szanse na jej wyleczenie?

Witam! Liszaj twardzinowy jest chorobą przewlekłą. Stosowane preparaty powodują złagodzenie zmian lub ich ustąpienie, niestety można się spodziewać, że choroba będzie nawracać. Mimo takiego przebiegu, chory powinien być pod kontrola lekarza, aby nie dopuścić do powstania powikłań. Pozdrawiam