Szanse na wyzdrowienie 63-letniego mężczyzny po krwotoku wrzoda dwunastnicy

63 letni - 123 kg wagi mężczyzna po kwotoku wrzoda dwunastnicy w kwietniu zaklipsowany przez jamę ustną bilirubina 7 w tej chwilinoga lewa obrzęk od kolana do kostkiw badaniach krwi KOAGULOLOGIA 2640ng/ml skierowanie do chirurgi naczyniowej nadużywa alkoholu- jakie ma szanse na wyzdrowienie?

Witam. Niestety jeśli o badania tylko wynik bilirubiny jest podany, to za mało żeby ocenić stan pacjenta - niewątpliwie wymaga przewlekłego leczenia specjalistycznego, istnieje duże prawdopodobieństwo marskości wątroby. Oczy wiście jedną z ważniejszych kwestii jest zerwanie z nałogiem.