Szanse na zagnieżdżenie się zarodka

witam...od 3 -go dnia cyklu biore estrofem 2*dziennie, w 13 dniu cyklu usg wykazało:endometrium średnicy10,9 mm, jajnik prawy 24*12, lewy 28*22 z największym pęcherzykiem średnicy 13mm, czy jest szansa na zagnieżdżenie się zarodka? czy wyniki sa dobre? mam 39 lat

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jest szansa, proszę próbować. Następnie 14 dni po stosunku proszę zrobić test ciążowy.

Pozdrawiam.