Szanse na zajście w ciążę po zabiegu konizacji szyjki macicy i przy niedoczynności tarczycy

Witam mam 21 lat. dwa lata temu przeszłam zabieg konizacji szyjki macicy. od roku choruje na niedoczynnosc tarczycy. z czym mam problemy z miesiaczkowaniem. mimo ze sie nie zabepieczam to od 2 lat w ciaze nie zaszlam. a wczesniej nie rodzilam. jakie mam szanse na zajscie w ciaze ? ostatnia miesiaczka pojawila sie po 28 dniach.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ocena Pani szans na zajście w ciąże jest możliwe jedynie po wykonaniu specjalistycznych badan przez lekarza ginekologa. Wymienione przez Pani dolegliwości nie powinny stanowić problemu jeżeli sa odpowiednio leczone. Pozdrawiam