Szanse na zajście w ciążę przy niedoczynności tarczycy

witam mam niedoczynnosc tarczycy i hashimooto obecnie biore euthyrox N50 raz dziennie moj wynik TSH to 4,81 jakie mam szanse na zajscie w ciaze?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na zajście w ciąże i co najważniejsze utrzymanie ciąży oczywiście jest możliwa. Najważniejsze jest by uregulować poziom hormonów tarczycowych, stąd też warto udać się do endokrynologa. Obecnie TSH jest nieznacznie podwyższone.