Szanse na zapłodnienie eterologiczne a endometrium grubości 5 mm

Czy majacendometrium grubosci 5 mm e 13 dniu cyklu Po stymulacji,ma sie jakas szanse nz zaplodnienie eterologiczne(komorka jajowa dawczyni)??Podczas Usg lekarz stwierdzil,ze to mozliwe,Ale ja slyszalam ze musi byc conajmniej 7mm ktora wersja jest bardziej realna.Prosze o szybka pomoc......

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza, który miał możliwość zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych.