Szanse na związek z żonatym mężczyzną

Czy jest szansa, że żonaty mężczyzna zakocha się we mnie? Nie mam z kim rozmawiać całymi dniami..poza nim..Nie wiem co robić. Nie chcę z nim kontaktu urywać bo zostanę kompletnie sama, ale też chciałabym swoje życie w końcu ułożyć.

Witaj,

odpowiedzieć na taki problem można tylko w ten sposób,że dojrzały związek nie jest budowany na braku alternatyw ,ale na wyborze spośród dostępnych znajomości.Tak więc,niezależnie,czy ten ktoś jest żonaty i czy się w Tobie zakocha,o samej sobie piszesz "nie mam z kim rozmawiać,boję się,że zostanę sama".
Zawsze zostaje się samemu,jeżeli ludzie są traktowani insrumentalnie,jako ktoś,kto bez Twojego własnego udziału daje Ci swój czas i uwagę.I może dlatego jesteś sama i nie ma poza tym jednym człowiekiem,chętnych do kontaktu.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza