Szanse związku z dużo starszym mężczyzną

czy zwiazek o 11 lat starszym facetem jest mozliwy ja mam 20 lat

Dzień dobry!

Tak, jest możliwy. "Historia zna przypadki" bardzo udanych związków z rozmaitymi różnicami wieku między partnerami.
Poza wiekiem istnieje jednak mnóstwo innych czynników, które ułatwiają lub utrudniają stworzenie dobrej, trwałej relacji - np. cechy wspólne i uzupełniające się, różnice cech osobowości, podobne lub odmienne poglądy i system wartości, potrzeby i oczekiwania wobec związku itp. Zachęcam do uważnego przyglądania się im wszystkim.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza