Szare plamki w polu widzenia

Od jakiegoś czasu widzę kilka malych szarych plamek - tak jakby te plamki byly na powierzchni mojego oka. Jak skieruje spojrzenie w ktoras strone to te plamki tak jakby podążaly w tym samym kierunku. Nie wiem czy wystarczajaco jasno to opisalem ale moze madrzejsze glowy niz moja zrozumieja :) Z gory dziekuje za pomoc

Witam.
Prawdopodobnie dolegliwości , które Pani opisuje to męty w ciele szklistym . Osobiście proponuje udac się do okulisty celem dokładnego zbadania.
Pozdrawiam