Szare zabrudzenia na szyi

Witam, od pewnego czasu mam pewien problem. Na brzuchu i na szyi pojawiły mi się szare "zabrudzenia". Wygląda to jak siniak, lecz to napewno nie to. Dodam jeszcze, że skóra w miejscach, w których pojawiły mi się te plamy, jest sucha. Czuje się zmęczona, cały czas chce mi się spać i boli mnie brzuch. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne. Sądzę że w arto wykonać badanie hormonów tarczycy