Szaro-białe przebarwienia na żołędzi

Jakiś czas temu zauważyłem przebarwienia na swojej żołędzi, w kolorze biało-szarym. Również pod napletkiem widać białe "ogniska". Nie swędzi to ani nie piecze. Dermatolog stwierdził, że to drożdżyca, ale leczenie nie pomogło - brałem najpierw maść Pimafucort 2x dziennie i robiłem okłady na noc (nazwy leku nie znam). Po 2 tyg zamiast Pimafucort dostałem Maxitrol. Efekt również zerowy. Może ktoś z Państwa mógłby coś doradzić. Na poniższej stronie załączam zdjęcia: http://pokazywarka.pl/7lsx5g/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by opisane zmiany ocenić tylko na zdjęciu. Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi efektów, sugeruję ponowną ocenę specjalisty dermatologa lub urologa.