Szczegółowe badania po utracie przytomności

witam,straciłam przytomność uderzając głową o bidet w łazience jak się ocuciłam była krew na podłodze byłam u lekarza opatrzono mi ranę nie była na tyle głęboka aby ją szyć ale ma założono mi strip i zdjęcie rtg dzisiaj mija 3 dzień ,cały czas boli mnie głowa byłam u lekarza przepisał mi tabletki proszę powiedzieć c zy mam zgłosić sie do szpitala w celu szczegółowych badań ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu swojego zdrowia proszę tego nie bagatelizować, tylko udać się do lekarza!