Szczękościsk i opuchlizna po chirurgicznej ekstrakcji ósemki

WItam, We wtorek tydzień temu miałam chirurgiczną ekstrakcję ósemki. Opuchlizna i osłabienie było po zabiegu spore. Nadal utrzymuje mi sie szczękościsk. Kilka razy w ciągu dnia otwieram szeroko buzię, ale od kilku dni nie ma progresu. Co jeszcze moge zrobic aby szybko wrócić do pełnej sprawności szczęki?

Lek. Marta Jaruchowska

Udać się do lekarza na kontrolę, jeśli szczękościsk będzie nadal duży być może trzeba włączyc antybiotyk, oczywiści wskazane już po takim czasie od zabiegu miejscowe leczenie p/bakteryjne.