Szczelina odbytu a kolonoskopia

Witam,jestem zaniepokojona , w sierpniu mam mieć robiona kolonoskopię bo m-c temu lekarz stwierdził szczelinę odbytu.Smarowałam robioną maścią.Pieczenie ustąpiło,zawsze rano wyprózniam się bez krwawień i mam pózniej takie dziwne uczucie że nie do końca się wyprózniłam i przy tym lekki ból wewnatrz odbytu ,wtedy piecze i jak kilka razy się wypróznię to jest lepiej .Dodam że nie krwawię i nie boli mnie nic podczas wypróżniania.

Lek. Tomasz Budlewski

nie zadała Pani pytania... Co do leczenia szczeliny odbytu to jest ono kłopotliwe, czasem mało skuteczne i niestety nie ma jednej sprawdzonej metody.