Szczelina odbytu u 8-latki

Witam, Córka - 8 lat od 10 miesięcy boryka się ze szczeliną odbytu. Oczywiście badana prez chirurga. Szczelina mała, ale z uporem się odnawia. Stosowałam posterisan, procto glivenol. Wypróżnienie codzienne, z tym nie ma problemu. Szczelinę powoduje raczej zbyt "solidny bagaż" w stosunku do możliwości wylotowych. Czy mogę zastosować masć PROCTIS M? 2 x dziennie? Przez jaki okres?

Tak można. To bardzo dobry preparat na bazie kwasu hialuronowego. Można go stosować swobodnie przez okres 2-3 miesięcy.