Szczepienia 6-tygodniowej dziewczynki

Mam pytanie odnośnie szczepienia? Lekarz zaproponował szczepienie jednego dnia: Hexacima, Prevenar 13, Neis Vac - C, Rotarix. Czy są jakieś przeciwskazania przeciw podaniu tych szczepionek jednocześnie? Czy nie jest to zbyt duże obciążenie dla 6-tygodniowej dziewczynki (4,1 kg)?

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw i jest to właściwe postępowanie w przypadku zdrowych nie obciążonych dzieci..

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.