Szczepienia dla rocznego dziecka

Witam chcialabym zapytac o szczepienia obowiazkowe.Syn zaraz konczy pierwszy rok zycia a byl zaszczepiony tylko raz.ciagle choruje I'd drobnych przeziebien po zapalenie oskrzeli.czy szczepienia przesuna sie na drugi rok zycia czy bedzie szczepiony pojedynczymi dawkami

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry w celu ustalenia odpowiedniego dalszego postępowania.